Powrót
Ełk
 ›› Internet radiowy ›› Ełk
OFERTA CENOWA POL-NET NA INTERNET RADIOWY W EŁKU
 
 
   3 Mb/s       5Mb/s   7Mb/sTermin obowiązywania umowy
    Bez promocji      25 zł brutto     40 zł brutto     55 zł brutto    Umowa na czas nieokreślony
W promocji  Internetobranie R  20 zł brutto 30 zł brutto -  Umowa na czas nieokreślony z minimalnym okresem obowiązywania promocji 12 miesięcy   
Ceny na Internet Kablowy  przy Umowie na czas nieokreślony PATRZ TUTAJ
 

OPIS OFERT NA INTERNET RADIOWY

Wysoka jakość i niezawodność usługi Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technicznie rozwiązań firm Mikrotik, Ubiquity oferujemy zarówno wysoką dostępność naszej usługi, bezawaryjność i stabilność prędkości. Wszystkie nasze urządzenia pracują w paśmie 5Ghz, dzięki czemu są zdecydowanie lepiej zabezpieczone przed wpływem różnorakich zakłóceń.
Możliwość wyboru i zmiany rodzaju adresu IP – z klasy publicznej lub prywatnej Stały adres IP umożliwia korzystanie z zaawansowanych możliwości sieci Internet: rozmów głosowych z każdym użytkownikiem sieci, uruchomienie własnych serwerów dostępnych z sieci. Prywatny adres IP natomiast to zwiększone bezpieczeństwo komputera użytkownika. Do naszego Klienta należy wybór z której opcji chce skorzystać. W każdej chwili istnieje możliwość dokonania zmiany adresu. Podczas uruchomienia łącza każdy użytkownik otrzymuje adres IP z puli prywatnej ze względów bezpieczeństwa. Uzyskanie publicznego adresu IP wymaga złożenia pisemnego wniosku wraz z uzasadnieniem do czego adres ten będzie wykorzystywany.
Stały miesięczny abonament – bez względu na czas korzystania i ilość pobieranych danych W naszej ofercie każdy pakiet nie zawiera ograniczeń pod względem ilości pobranych danych oraz czasu dostępu do sieci Internet. Pozwala to na 24 godzinne korzystanie z naszych usług przy jednakowej, znanej z góry opłacie abonamentowej. Dzieki temu można zaplanować wydatki związane z dostępem do sieci Internet i ustrzec się przed niemiłymi niespodziankami finansowymi. Możliwość podłączenia dodatkowych komputerów Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów posiadajacych więcej niż jeden komputer w domu. W każdym z pakietów jest możliwość jednoczesnego podłączenia kilku komputerów. Aby skorzystać z tej opcji należy zakupić specjalny przełącznik (switch) lub router, który służy do łączenia komputerów w sieci domowej. Urządzenie to można kupić w każdym sklepie komputerowym. Uruchomienie usługi następuje automatycznie i nie wpływa na wysokość opłaty abonamentowej.
Profesjonalna i miła obsługa Wszystkie uwagi odnośnie naszych usług można zgłaszać do Biura Obsługi Klienta. Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W przypadku oddziału w Ełku istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu z pomocą techniczną pod nr telefonu 502-039-618 Skorzystać także można z elektronicznej drogi kontaktu: wystaczy wysłać zapytanie na adres elk@pol-net.pl
Zasięg usługi  Zapytania w sprawie zasięgu naszej sieci celem podłączenia usługi prosimy kierować do Biura Obsługi Abonenta - Ełk.

 
Dziś jest:
18 grudzień 2014
Imieniny:
Bogusława, Gracjana, Laury